Установы культуры Брагінскага раёна запрашаюць!

Общество

music

10 верасня

в. Новая Грэбля, выбарчы ўчастак №18

13.00 – тэматычная канцэртная праграма “Я грамадзянін Беларусі, я родным краем ганаруся!”

в. Крыўча, выбарчы ўчастак №9

14.30 – літаратурна-музычная кампазіцыя “Свой лёс з Айчынай я дзялю”.

в. Верхнія Жары, выбарчы ўчастак №5

15.00 – тэматычная канцэртная праграма “Наш шлях памысны і высокі, бо ў родным краі гэты шлях”.

в. Дублін, выбарчы ўчастак №14

16.00 – канцэртная праграма “Я грамадзянін Беларусі, я родным краем ганаруся!”

в. Новая Іёлча, выбарчы ўчастак №12

17.00 – тэматычная канцэртная праграма “За нашу будучыню – разам”.

11 верасня

Камарынскі культурна-спартыўны цэнтр, выбарчы ўчастак №2

10.00 – тэматычная канцэртная праграма філіяла дзіцячай школы мастацтваў г.п. Камарына “Мая Радзіма – Беларусь”;

18.00 – тэматычная канцэртная праграма “За нашу будучыню – разам”.

Брагінскі раённы дом культуры, выбарчы ўчастак №1

10.00 – канцэртная праграма Брагінскага цэнтра творчасці дзяцей і моладзі “Краіна мая дарагая…”;

12.30 – тэматычная канцэртная праграма Брагінскай дзіцячай школы мастацтваў “Я Радзімай сваёй ганаруся”;

18.00 – тэматычная канцэртная праграма “Беларусі прысвячаем”.

в. Кірава, выбарчы ўчастак №3

10.00 – тэматычная канцэртная праграма “За нашу будучыню – разам”.

аг. Чамярысы, выбарчы ўчастак №19

10.00 – тэматычная канцэртная праграма “Я грамадзянін Беларусі, я родным краем ганаруся!”

аг. Малейкі, выбарчы ўчастак №6

11.30 – тэматычная канцэртная праграма “Я грамадзянін Беларусі, я родным краем ганаруся!”

аг. Краснае, выбарчы ўчастак №11

12.00 – тэматычная канцэртная праграма “За нашу будучыню – разам”.

аг. Малажын, выбарчы ўчастак №8

12.30 – тэматычная канцэртная праграма “Я грамадзянін Беларусі, я родным краем ганаруся!”

аг. Вуглы, выбырчы ўчастак №15

12.30 – тэматычная канцэртная праграма “Я грамадзянін Беларусі, я родным краем ганаруся!”

аг. Буркі, выбарчы ўчастак №13

13.30 – тэматычная канцэртная праграма “Я грамадзянін Беларусі, я родным краем ганаруся!”

в. Асарэвічы, выбарчы ўчастак №4

14.00 – тэматычная канцэртная праграма “За нашу будучыню – разам”.

в. Сялец, выбарчы ўчастак №7

14.30 – тэматычная канцэртная праграма “Я грамадзянін Беларусі, я родным краем ганаруся!”

аг. Мікулічы, выбарчы ўчастак №10

14.30 – тэматычная канцэртная праграма “Я грамадзянін Беларусі, я родным краем ганаруся!”

в. Хракавічы, выбарчы ўчастак №17

16.00 – тэматычная канцэртная праграма “За нашу будучыню – разам”.

в. Шкураты, выбарчы ўчастак №16

16.00 – тэматычная канцэртная праграма “Я грамадзянін Беларусі, я родным краем ганаруся!”



Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *