Запрашаем жыхароў і гасцей раёна на навагоднія мерапрыемствы

Популярное

00001

30 снежня

Брагінскі раённы дом культуры

17.00 – навагодні святочны канцэрт “Б’е гадзіннік 12 разоў”.

Камарынскі культурна-спартыўны цэнтр

18.00 – навагодняя канцэртная праграма “HappyNewYear”.

Сялецкі клуб-музей

18.00 – навагодняя казка “Сустракаем год Пеўня!”.

31 снежня

г.п. Брагін, дзіцячая бібліятэка

11.00 – тэатралізаванае прадстаўленне “Цар Ірад”.

Брагінскі раённы дом культуры

11.00 – тэатралізаванае прадстаўленне для дзяцей “У пошуках чырвонага пеўніка”;

19.00–23.00 – танцавальна-забаўляльная праграма “Вандраванне ў Новы год”, вечар танцаў.

Чамярыскі дзіцячы сад – сярэдняя школа

19.00 – навагодні баль “Прыгода ў навагоднюю ноч”.

г.п. Камарын, пл. Леніна

19.00–23.00 – віншаванне каля навагодняй ёлкі.

Малажынскі цэнтр культуры і вольнага часу

20.00 – навагодняе прадстаўленне “Прыдняпроўскія прыгоды Дзеда Мароза”.

Буркоўскі цэнтр культуры і вольнага часу

20.00 – навагодні канцэрт “Цуды пад Новы год”, навагодняя дыскатэка.

Рыжкаўскі сельскі клуб

20.00 – навагодняя забаўляльная праграма “Навагодні бум”.

Вуглоўскі цэнтр культуры і вольнага часу

21.00 – навагодняе прадстаўленне “У пошуках валёнка”.

Крыўчанскі сельскі дом культуры

20.00 – конкурсна-гульнявая праграма “З Новым годам!”

Сялецкі клуб-музей

20.00 – навагодняя дыскатэка “Сустракаем год Вогненнага Пеўня!”

Асарэвіцкі дом народнай творчасці

19.00 – навагодні вечар “Усіх сяброў мы клічам сюды хутчэй!”

Верхнежароўская сельская бібліятэка-клуб

19.00 – забаўляльная праграма “Навагодні калейдаскоп”.

Кіраўскі сельскі клуб

20.00 – гульнявая навагодняя праграма “Казачны вечар”.

Красненскі цэнтр культуры і вольнага часу

20.00 – навагодняе тэатралізаванае прадстаўленне “Чараўніцтва зімовай казкі”;

21.30 – навагодняя святочная танцавальная праграма.

Сцежаранскі сельскі клуб

20.00 – навагодні вечар “З Новым годам, землякі!”

Мікуліцкі сельскі клуб

20.00 – навагодняе упрадстаўленне “Снег слупом, зямля трасецца, гэта Новы год нясецца”.

Малейкаўскі сельскі дом культуры

20.00 – навагодняя канцэртная тэатралізаваная праграма “Навагоднія сустрэчы”.

Сялецкі сельскі клуб-музей

20.00 – вечар адпачынку “Чараўніцтва навагодніх агнёў”.

Кавацкая сельская бібліятэка-клуб

20.00 – навагодні баль-маскарад “Баба Яга – незямная прыгажосць”.

Зарэчанская сельская бібліятэка-клуб

21.00 – забаўляльная праграма “Усіх нас ёлка сабрала”.

1 студзеня

Брагін, плошча Леніна

01.00 – тэатралізаванае прадстаўленне “Новы год настае”, святочная дыскатэка;

19.00 – навагодняя святочная дыскатэка “З Новым годам, сябры!”

г.п. Камарын, пл. Леніна

01.00 – “Зорная гадзіна Дзеда Мароза і Снягурачкі”.

Камарынскі культурна-спартыўны цэнтр

21.00 – танцавальная праграма “Зажигаем у ёлки”.

Усе ўстановы культуры

01.00–04.00 – святочныя навагоднія танцавальна-забаўляльныя праграмы.

Крыўчанскі сельскі дом культуры

19.00 – навагодняя святочная дыскатэка “Мы – зноў разам і ў год Вогненнага Пеўня”.

Малейкаўскі сельскі дом культуры

19.00 – навагодняя святочная дыскатэка “Мы – зноў разам, і ў год Вогненнага Пеўня”.

Сцежаранскі сельскі клуб

19.00 – навагодняя святочная дыскатэка “Прыміце нашы віншаванні!”

Рыжкаўскі сельскі клуб

18.00 – гульнявая праграма “Навагодні калейдаскоп”.

Красненскі цэнтр культуры і вольнага часу

20.00 – святочная танцавальная праграма “Навагодні серпанцін”.

Асарэвіцкі дом народнай творчасці

20.00 – навагодняя забаўляльная праграма “У госці да нас Новы год стукае”.

Зарэчанская сельская бібліятэка-клуб

13.00 – дзіцячы ранішнік “З Новым годам”.



Добавить комментарий