30 снежня
Мікуліцкі сельскі клуб
11.00 – навагодні дзіцячы ранішнік “Хорошо, что каждый год к нам приходит Новый год!”
Камарынскі культурна-спартыўны цэнтр
18.30 – святочная канцэртная праграма “Новый год к нам мчиться…”
Буркоўскі цэнтр культуры і вольнага часу
20.00 – святочная дыскатэка “У чаканні свята”.
31 снежня
Брагінскі раённы дом культуры
11.00-19.00 – работа гульнявой прыстаўкі Хboks 360, аэрахакей.
20.00-23.00 – святочная танцавальна-забаўляльная праграма “Падарожжа ў Новы год”.
Буркоўскі цэнтр культуры і вольнага часу
17.30 – навагодні святочны канцэрт “Фабрыка зорак Дзеда Мароза”.
19.00-23.00 – святочная дыскатэка.
Крыўчанскі сельскі дом культуры
19.00-23.00 – танцавальна-забаўляльная праграма “У пераднавагоднюю ноч”.
Асарэвіцкі дом народнай творчасці
19.00-23.00 – навагодняе прадстаўленне “Зорная гадзіна Дзеда Мароза”.
Красненскі цэнтр культуры і вольнага часу
19.00-23.00 – навагодняя святочная канцэртная праграма “Говорят, под Новый год…”
Кавацкая сельская бібліятэка-клуб
19.00-23.00 – забаўляльная праграма “Калі прыходзяць цуды”.
Сялецкі клуб-музей
19.00-23.00 – забаўляльная праграма “Свята да нас прыходзіць”.
Верхнежароўская сельская бібліятэка-клуб
19.00-23.00 – конкурсна-гульнявая праграма “Навагоднія прыгоды”.
Чамярыскі дзіцячы сад – сярэдняя школа
20.00-23.00 – навагодні святочны вечар “Навагодні бум”.
Малейкаўскі сельскі дом культуры
20.00-23.00 – конкурсна-гульнявая праграма “Свята да нас прыходзіць”.
Малажынскі цэнтр культуры і вольнага часу
19.00-23.00 – конкурсна-гульнявая праграма “Свята да нас прыходзіць”.
Рыжкаўскі сельскі клуб
20.00-23.00 – забаўляльная праграма “Цуды ў навагоднюю ноч”.
Сцежаранскі сельскі клуб
20.00-23.00 – навагодняя клубная сустрэча “Неяк раз пад Новы год…”
Вуглоўскі цэнтр культуры і вольнага часу
20.00-23.00 – святочная праграма “Новагоднія прыгоды Нюркі-буфетчыцы”.
Мікуліцкі сельскі клуб
20.00-23.00 – навагодняе прадстаўленне “Ёлка, запах мандаринов, Дед Мороз и чудеса!”
Камарынскі культурна-спартыўны цэнтр
20.00-23.00 – новагодняя праграма “Зажигай, народ, в Новый год!”
1 студзеня
г.п. Брагін, плошча Леніна
01.00-05.00 – тэатралізаванае прадстаўленне “Новы год у Прастаквашыне”.
Буркоўскі цэнтр культуры і вольнага часу
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Крыўчанскі сельскі дом культуры
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Асарэвіцкі дом народнай творчасці
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Красненскі цэнтр культуры і вольнага часу
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Кавакская сельская бібліятэка-клуб
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Сялецкі клуб-музей
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Верхнежароўская сельская бібліятэка-клуб
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Чамярыскі дзіцячы сад – сярэдняя школа
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Малейкаўскі сельскі дом культуры
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Малажынскі цэнтр культуры і вольнага часу
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Рыжкаўскі сельскі клуб
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Сцежаранскі сельскі клуб
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Вуглоўскі цэнтр культуры і вольнага часу
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Мікуліцкі сельскі клуб
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Камарынскі культурна-спартыўны цэнтр
01.00-05.00, 19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.
Брагінскі раённы дом культуры
19.00 – навагодняя святочная дыскатэка.