28 лютага
Брагінскі раённы дом культуры
18.00 – канцэртная праграма “На дваіх” (Аляксей Ром, Ігар Аксюта).
19.00 – танцавальная вечарынка “У стылі дыска”.
Асарэвіцкі дом народнай творчасці
19.00 – канцэрт народна-вакальнага калектыву “Любава” (Рэчыцкі раён).
Камарынскі культурна-спартыўны цэнтр
20.00 – вечар танцаў “Сакрэт добрых выхадных”.
Буркоўскі цэнтр культуры і вольнага часу
20.00 – вечар танцаў “Давайце адпачнём”.
Сцежаранскі сельскі клуб
20.00 – вечар адпачынку “У абдымках лютага”.
Малейкаўскі сельскі дом культуры
20.00 – дыскатэчны вечар “Танцуй весялей”.
Малажынскі цэнтр культуры і вольнага часу
20.00 – тэматычная дыскатэка “Танцуй, пакуль малады”.
29 лютага
г.п. Брагін, пл. Леніна
11.00 – раённае свята “Гуляй, народ – Мас-леніца каля варот”.
Брагінскі раённы дом культуры
12.00 – мультыплікацыйны фільм “Цар звяроў”.
17.00 – мультыплікацыйны фільм “Клара і чароўны дракон”.
19.00 – кінафільм “Балканскі рубеж”.
19.00 – вечар танцаў “Лютаўскі фэст”.
Красненскі цэнтр культуры і вольнага часу
14.00 – спартыўна-гульнявая праграма для дзяцей “Жартоўная алімпіяда”.
Вуглоўскі цэнтр культуры і вольнага часу
15.00 – гульнявая праграма “Зіму праводзім…”
Мікуліцкі сельскі клуб
15.00 – адкрыты майстар-клас “Лялька-абярэг”.
Сцежаранскі сельскі клуб
16.00 – прагляд і абмеркаванне любімых мультфільмаў “Мультыгадзіна”.
Асарэвіцкі дом народнай творчасці
19.00 – танцавальны вечар “У рытме танца”.
Буркоўскі цэнтр культуры і вольнага часу
20.00 – вечар танцаў “Рухайся больш”.
Малейкаўскі сельскі дом культуры
20.00 – дыскатэчны вечар “Музычны балаган”.
Крыўчанскі сельскі дом культуры
20.00 – вечар танцаў “Хоць вам ужо не васямнаццаць”.
Малажынскі цэнтр культуры і вольнага часу
20.00 – тэматычная дыскатэка “Рытмы маладосці”.
1 сакавіка
Камарынскі культурна-спартыўны цэнтр (пляцоўка каля будынка)
11.00 – тэматычная праграма “Масленица-кормилица – нынче именинница”.
Мікуліцкі сельскі клуб
11.00 – прэзентацыя выставы па дэка-ратыўна-прыкладным мастацтве “Майстэрства жаночых рук” (да Дня жанчын).
Малейкаўскі сельскі дом культуры
12.00 – гульнявая праграма “Провады Масленіцы”.
Брагінскі раённы дом культуры
15.00 – конкурс малюнкаў “Цана залежнасці – жыццё” (да Міжнароднага дня барацьбы з наркаманіяй).
Вуглоўскі цэнтр культуры і вольнага часу
17.00 – конкурсная праграма “Здаровы я і мая сям’я” (да Міжнароднага дня барацьбы з наркаманіяй).